Hier vind je het scheidsrechter- en tellerschema voor de eerste helft van het seizoen 2023-2024.
Regels
- Als je niet kan fluiten, zorg je zelf voor vervanging.
- Er moet ook geteld worden op dagen dat je geen zaaldienst hebt, let daar op. Dit is omdat het team dat die dag wel zaaldienst heeft dan zelf moet spelen.
- Moet je fluiten? Denk eraan dat je het officiële spelregelbewijs van de Nevobo moet hebben gehaald. Heb je die nog niet? Maak de toets hier!
Datum | Tijd | Team thuis | Team uit | Zaaldienst | Scheidsrechter | Teller |
---|---|---|---|---|---|---|
Donderdag 1 februari | 21:00 | Setash D1 | TweeVV D3 | Monique R. | Benthe | |
Dinsdag 6 februari | 21:30 | Setash H2 | WaHo H5 | Denise | Daniëlle | |
Zaterdag 10 februari | 12:30 | Setash D2 | WaHo D4 | Heren 1 12:00-18:30 | Thomas | Thijs |
12:30 | Setash MA1 | Gemini MA1 | Bram | Daan | ||
12:30 | Setash MB2 | Trivos MB3 | Janjan | Egon | ||
14:30 | Setash D4 | Set Up '69 D5 | Adil | Joeri | ||
14:30 | Setash JB1 | Trivos JB1 | Lasse | Nick | ||
14:30 | Setash MC1 | TweeVV MC2 | Sven Erik | Pim | ||
16:30 | Setash D3 | WaHo D6 | Karina | Marije | ||
16:30 | Setash H1 | SDS H2 | Monique R. | Ahmed | ||
Donderdag 22 februari | 19:15 | Setash D3 | Setash D4 | Liza | Bo | |
Dinsdag 27 februari | 19:30 | Setash D2 | BSVO D1 | Mark | Janjan | |
Dinsdag 5 maart | 21:00 | Setash H1 | SSS H9 | Marco J. | Eva | |
21:30 | Setash H2 | Invicta H3 | Niene | Merel H. | ||
Zaterdag 9 maart | 10:30 | Setash MB1 | Tweestroom MB1 | Heren 2 10:00-14:30 | Maarten | Marco H. |
10:30 | Setash MC1 | Boemerang Komeet MC1 | Dames 2 14:30-18:30 | Marco M. | Marino | |
12:30 | Setash D2 | Invicta D2 | Jurgen | Jan Peter | ||
12:30 | Setash MB2 | Volamie MB1 | Edwin H. | Juul MB1 | ||
12:30 | Setash MC2 | Gemini MC1 | Edwin vd A. | Merah MB1 | ||
14:30 | Setash D1 | Invicta D1 | Robin H1 | Juul | ||
14:30 | Setash D3 | Invicta D4 | Lotte | Nienke K. | ||
14:30 | Setash JB1 | Nuovo JB1 | Désirée | Tessa | ||
16:30 | Setash D4 | Toesj D2 | Aukje | Eva | ||
16:30 | Setash H1 | SDS H3 | Jaap H2 | Benthe | ||
Dinsdag 12 maart | 19:30 | Setash D4 | Nuovo D2 | Marino | Ho Yin | |
Zaterdag 16 maart | 10:30 | Setash MA1 | D.O.S. MA1 | Dames 1 10:00-16:30 | Merel | Marije |
10:30 | Setash MC1 | Woudenberg MC1 | Niene | Nienke J. | ||
10:30 | Setash JC1 | D.O.S. MC1 | Suzanne | Sara | ||
12:30 | Setash D2 | D.O.S. D2 | Melissa | Liza | ||
12:30 | Setash MC2 | AETOS MC8 | Senna | Bo | ||
14:30 | Setash D1 | TiVoC D2 | Robin | Lotte D2 | ||
14:30 | Setash MB1 | Pegasus MB3 | Joeri | Adil | ||
Zaterdag 23 maart | 14:30 | Setash D4 | Invicta D4 | Dames 3 | Lonneke | Iris |
Dinsdag 26 maart | 19:30 | Setash D4 | WaHo DS 7 | Daan | Sven-Erik | |
21:30 | Setash H2 | BSVO H1 | Merel H. | Suzanne | ||
Zaterdag 30 maart | 12:30 | Setash D2 | Renswouw D4 | Heren 1 | Nick | Thomas |
12:30 | Setash MB2 | VoCASA MB1 | Pim | Bram | ||
Dinsdag 2 april | 21:30 | Setash H2 | Scylla H6 | Désirée | Juul A. | |
Donderdag 4 april | 21:00 | Setash H1 | Scylla H4 | Monique R. | Merel S. | |
Zaterdag 6 april | 13:00 | Setash D3 | WaHo D7 | Dames 4 | Denise | Karina |
13:00 | Setash MA1 | BSVO MA1 | Ingrid | Linda | ||
13:00 | Setash MC1 | AETOS MC4 | Marie-Louise | Adrie | ||
15:00 | Setash D1 | LIVO D2 | Monique | Jolanda | ||
15:00 | Setash MC2 | Scylla MC1 | Daniëlle | Jikke | ||
17:00 | Setash D2 | WaHo D5 | Melissa | Feline | ||
17:00 | Setash D4 | WaHo D8 | Liza | Iza | ||
17:00 | Setash MB1 | LIVO MB1 | Nienke J. | Lotte C. |