Scheidsrechters + tellers

Als je niet kan fluiten, ruil dan met een teamgenoot.
Let op ook moet er geteld worden op dagen dat je als team geen zaaldienst hebt.
Dit is omdat het team dat die dag wel zaaldienst heeft dan zelf moet spelen.

Moet je fluiten? Denk eraan dat je het officiele spelregelbewijs van de NeVoBo moet hebben gehaald.

Maak de toets hier

 

TijdTeam thuisTeam uitVeldScheidsrechterTeller 
Zaterdag 23 septemberZaaldienst H1
13:00Setash MB 1Weekenders MB 12Sven-Erik KneijnsbergH1
13:00Setash MA 1TweeVV MA 21Hans v. HarskampH1
15:00Setash MC 1BSVO MC 22Lianne KerkhovenD1
15:00Setash DS 3SSS DS 61Nanda KnottermanD3
15:00Setash HS 1Dovol HS 13Christine v. MullemD1
17:00Setash HS 2Invicta HS 21Mark GuelenH1
17:00Setash DS 2Invicta DS 13Andre NoyensH1
17:00Setash DS 1VoCASA DS 52Marco JansenH1
Zaterdag 30 SeptemberZaaldienst H3
15:00
Setash MB 1Trivos MB 22Toine PauwH3
15:00
Setash DS 2Set Up '69 DS 33Marco HoekH3
15:00
Setash MA 1Woudenberg MA 21Marco MarkusH3
17:00
Setash DS 1Pegasus DS 32Jaap v. StijnH3
17:00Setash DS 3Set Up '69 DS 51Peter JansenH3
Donderdag 5 oktober
20:45
Setash HS 2Pegasus HS 8Geert BeerendsD3
19:00
Setash MA 2Malden MA 1Monique RohdeD3
Zaterdag 7 oktober
8.30 - 12.30 Fluiten en tellen bij de Mini'sMA1 en MA2
Dinsdag 10 oktober
19:30
Setash DS 1Heyendaal DS 32Andre Noyenszelf
19:30
Setash DS 2Xanthos DS 13Betsie Roelofszelf
21:30
Setash HS 3D.O.S. HS 31Liesbeth v. VorselenD3
Zaterdag 14 oktoberZaaldienst D3
15:00
Setash MC 1Gemini MC 32Egon BaarsH1
15:00Setash DS 3Gemini DS 81Nick VerwaaijenD3
15:00Setash MA 2Weekenders MA 13Menno VeldkampH1
17:00Setash MB 1Kidang MB 12Thea v. ArkelD3
17:00Setash HS 1Volvera HS 33Monique RohdeD3
17:00Setash MA 1AVF VOLAR MA 31Ingrid BouwmeisterD3
Dinsdag 31 Oktober
21:30
Setash HS 3D.O.S. HS 2Loes AbelingD2
Zaterdag 4 novemberZaaldienst H2
13:00
Setash MB 1Gemini MB 22Joeri v. LoonH2
13:00
Setash MA 1D.O.S. MA 11Robin v.d. VeldeH2
15:00
Setash MC 1Toesj MC 12Lasse JansenH2
15:00
Setash DS 3Gemini DS 71Daan DriessenD3
15:00
Setash HS 1Arvevo HS 43Tom DriessenH2
17:00
Setash HS 2Woudenberg HS 33Ingrid BouwmeisterD3
17:00
Setash DS 2WaHo DS 41Karina VerhoevenD3
17:00
Setash DS 1Tweestroom DS 12Monique RohdeD3
Dinsdag 14 november
21:30
Setash HS 3D.O.S. HS 21Janneke NoyensD1
Zaterdag 18 novemberZaaldienst H2
15:00
Setash MC 1SSS MC 41Edwin HollanderH3
15:00
Setash MA 2Ikaros MA 22Marino PeekH3
Dinsdag 21 november
21:30
Setash HS 3WaHo HS 41Denise BootsD3
Zaterdag 25 novemberZaaldienst D2
13:00
Setash MA 1Set Up '69 MA 21Shireen BoekweitD2
13:00
Setash MA 2Touché MA 12Jet AbelingD2
15:00
Setash MB 1Pegasus MB 22Frederique v. DoornD1
15:00
Setash HS 2Gemini HS 33Betsie RoelofsD1
15:00
Setash DS 2Agilitas DS 21Linda VerhoefD1
17:00
Setash HS 1Agilitas HS 23Geert BeerendsD2
17:00
Setash DS 3Agilitas DS 41Melissa v. ZonsbeekD3
17:00
Setash DS 1Kidang DS 22Marco JansenD2
Zaterdag 9 decemberZaaldienst D1
13:00
Setash MA 1AVF VOLAR MA 21Linda VerhoefD1
13:00
Setash MA 2Tweestroom MA 22Meike v.d.d VlugtD1
15:00
Setash MC 1Nuovo MC 12Janneke NoyensD1
15:00
Setash HS 1Nuovo HS 23Christine v. MullemD1
15:00
Setash DS 3TweeVV DS 51Pauline BuilD3
17:00
Setash HS 2Toesj HS 23Rico DriessenH1
17:00
Setash DS 2Nuovo DS 11Geert BeerendsH1
17:00
Setash DS 1Heyendaal DS 42Marco JansenH1
Dinsdag 19 december
21:30
Setash HS 3SSS HS 81Manou ten WestenendD2