Scheidsrechters + tellers

Als je niet kan fluiten, ruil dan met een teamgenoot.
Let op ook moet er geteld worden op dagen dat je als team geen zaaldienst hebt.
Dit is omdat het team dat die dag wel zaaldienst heeft dan zelf moet spelen.

Moet je fluiten? Denk eraan dat je het officiele spelregelbewijs van de NeVoBo moet hebben gehaald.

Maak de toets hier

 

TijdTeam thuisTeam uitVeldScheidsrechterTeller 
Dinsdag 17 september
21:30Setash DS1Kidang DS21LoesMelissa
Zaterdag 21 SeptemberZaaldienst DS2
13:00Setash MC1AETOS MC21JetNiene
13:00Setash MB1Malden MB12MelissaBente
13:00Setash MB2SSS MB 23SuzanneIlse
15:00Setash DS3Toesj DS 21KimEline
15:00Setash DS2AETOS DS82BetsieBritt
15:00Setash HS2DOS HS93TomDjemy
17:00Setash DS4WaHo DS91LoesIlse
17:00Setash MA1Woudenberg MA12MerelSara
Dinsdag 24 September
21:30Setash HS3Trivos HS41LindaAnouk
Dinsdag 8 Oktober
21:30Setash HS3Switch' 87 HS3
1DanielleLiesbeth DS3
21:30Setash DS1Pegasus DS42LiesbethBetty
21:30Setash HS1Renswouw HS231e
scheidsrechter:
Marco
2e
scheidsrechter:
Harry
Karina
Zaterdag 12 oktoberZaaldienst D4
13:00Setash DS4
SSS D10
1RobinThomas
13:00Setash MB1
Vocasa MB1
2LasseAdil
13:00Setash MC1
SSS MC2
3DaanThijs
15:00Setash DS3
Tivoc DS3
1KimAmber
15:00Setash DS2Nuovo DS22BetsieFemke
15:00Setash HS2AETOS HS83MarcoJuul
Zaterdag 26 OktoberZaaldienst D3
15:00Setash DS3Invicta DS31BetsieIlse MA1
15:00Setash DS2BSVO DS12Marco HoekLotte MA1
17:00Setash DS4WaHo DS91TheaD3
17:00Setash MA1AETOS MA32LiesbethD3
17:00Setash HS2BSVO HS13DanielleD3
Dinsdag 29 Oktober
21:30Setash HS3Pegasus HS8RobinNiene D2
21:30Setash DS1Swikaros DS1LoesBente D2
Zaterdag 2 NovemberZaaldienst MB1/MB2/MA1
Fluiten en tellenCMV
Zaterdag 2 NovemberZaaldienst H1
13:00
Setash MB2DOS MB1
1NickH1
13:00Setash MB1Ikaros MB12EgonH1
13:00
Setash MC1SDS MC13Sven-ErikH1
15:00
Setash DS3
SSS DS71WidoH1
15:00
Setash DS2
Excelsior DS12AndreH1
15:00
Setash DS3
WaHo HS33RicoH1
17:00
Setash DS4Ikaros DS41MelissaSara D2
17:00
Setash MA1SDS MA12RobinSuzanne D2
17:00
Setash HS1Tivoc HS131e
scheidsrechter:
Monique
2e
scheidsrechter:
Marco
Ilse D2
Dinsdag 5 November
21:30
Setash HS3Switch'87 HS31JetLiesbeth
Dinsdag 12 November
21:30Setash HS3Pegasus HS9LindaBo (D1)
Zaterdag 16 NovemberZaaldienst D1
13:00Setash MB2Set Up ’69 MB21RomyNadia (D4)
13:00Setash DS1Trivos DS32JaapLisanne (D4)
13:00Setash MC1Tivoc MC23JuulFemke (D4)
15:00
Setash DS3Excelsior DS21ChristineD1
15:00Setash DS2Gemini DS72LindaD1
15:00Setash MB1Trivos MB33BoD1
17:00Setash DS4Set Up ’69 DS61JannekeD1
17:00Setash MA1AETOS MA22ReaD1
17:00Setash HS1Trivos HS131e
scheidsrechter:
Monique
2e
scheidsrechter:
Marco
D1
Zaterdag 23 novemberZaaldienst H3
15:00
Setash DS4Nuovo DS31MarcoH3
15:00
Setash MB2Toesj MB12PeterH3
15:00
Setash HS1AETOS HS331e
scheidsrechter:
Marco
2e
scheidsrechter:
Monique
H3
Dinsdag 26 November
21:30
Setash HS 3Tweestroom HS11MelissaSara D2
Dinsdag 3 December
21:30
Setash HS 3Sportclub Wijchen

HS1
1KarinaJolanda D3
Zaterdag 7 decemberZaaldienst H2
13:00
Setash MB2Woudenberg MB11LasseH2
13:00
Setash MB1Tweestroom MB22AdilH2
13:00
Setash MC1AETOS MC33RoelH2
15:00
Setash DS3Woudenberg DS31TijsNieke MA1
15:00
Setash DS1Heyendaal DS52AndreNoor MA1
15:00
Setash HS2AETOS HS93RicoRoos MA1
17:00
Setash DS4Ikaros DS41RobinH2
17:00
Setash MA1Renswouw MA12HansH2
17:00
Setash HS1DVV HS131e
scheidsrechter
2e
scheidsrechter
H2