Teamindeling

De volgende teamindeling staat voor het seizoen 2017 – 2018

Dames 1, 1e klasse.Dames 2, 2e klasse.Dames 3, 3e klasse.
Trainer: Ben Abeling Trainers:
Dinsdag: Nick Verwaaijen
Donderdag combinatie met MA1: Gil Abeling
Trainer: Hans van Harskamp
Christine van MullemShireen BeukerAdrie van den Broek
Linda Verhoef Claudia van Ooijen Daniëlle van Oosten - Bronkhorst
Meike van der VlugtMelissa van Zonsbeek Denise Boots
Pauline BuilManou ten Westenend Ingrid Bouwmeister
Marjon ElshofBente JansenJolanda ten Westenend
Nanda Kotterman Nadia van de Leijgraaf Karina Verhoeven
Annelie van DijkJet AbelingLiesbeth van Vorselen
Lianne KerkhovenLoes Abeling Monique Rohde
Janneke NoyensAmarins SantemaThea van Arkel
Marieke LengkeekMila Evers, (geen competitie)Ine van Harskamp, alleen trainen
Frederieke DoornMerel Hegeman
Anouk Polman
Heren 1, 2e klasse. Heren 2, 2e klasse.Heren 3, 3e klasse.
Trainer: VacantTrainer: Nick VerwaaijenTrainer: Vacant
André Noyens Daan Driessen Jaap van Stijn
Hans van HarskampJoeri van Loon Edwin Hollander
Mark GuelenLasse Jansen Maarten de Koning
Nick VerwaaijenMarijn BoonackerMarco Hoek
Rico Driessen Robin van der Velden Marco Markus
Eric KortelingTom DriessenMarino Peek
Sven-Erik Kneijnsberg Adil QachachPeter Jansen
Egon Baars Wouter RexwinkelRonnie Roelofs
Menno Veldkamp Toine Pauw
Wido Veldkamp
Jongens B Mix met Kidang Bemmel
Trainer: Robin van der Velden
Thomas Peek
Roan Koot
Thijs Ouderkerken
Bram Goeting
Tarik Teeing
Mick Bakker
Ties van Deursen, KIDANG
Wouter de Vos, KIDANG
Mahamed Hassan, KIDANG
Meisjes A1Meisjes A2Meisjes B1
Trainers:
Dinsdag: Dames 1
Donderdag combinatie met D2: Gil Abeling
Trainer: VacantTrainers: Jurgen van Hummel,
Daniëlle van Oosten,
Christine van Mullem
Liza LentjesJuul CornelissenIlse Schothuis
Niene JanssenCathleen HoogveldRoos Jacobs
Sara van ElferenSterre KoorneefNienke Koenen
Lieke van WolferenQuinty Fidder, alleen trainenEline van Hummel
Bo LippmannLisanne OpgenoortDjemy Moeliker
Babet BlijenbergFemke KievietTessa Ulrich
Jet JansenLotte HuismanBritt Zwartkruis
Deveny van LaarDanique HollaNoor Mulder
Liza ScheltensAmber BorgersSanne van Oosten
Suzanne van KanKim Roelofs, dispensatie
Romy Evers
Anouk Tap
Meisjes C1
Trainer: Sara van Elferen
Benthe Aalbers
Juul Aalbers
Marije Scheltens
Fenne van der Woude
Isa Jansen
Lonneke Derksen
Gillian Kway
Donna Joy van der Schee
Milou Möller
Noor Wissink